Kochani, to ważne!

Od 1 października 2019 r. piecze nad stroną www.zproszeniaslubwesele.pl przejmuje w całości Pracownia dekoratorska Marta Donarska będąca twórcą marki Dekoracje Plus.
Na niniejszej stronie znajduje się portfolio pracowni Dekoracje Plus z szacunkowymi cenami poglądowymi, byście mieli podgląd jaka jest cena wyjściowa danego produktu.
Nasze PM (Pary Młode) korzystające z usług dekoracji zapraszamy do wyboru stylu i formy zaproszenia spośród wszystkich wzorów, gdyż to właśnie głównie dla nich to poglądowe portfolio zostało stworzone, by łatwiej dopasować styl papeterii i dodatków do dekoracji na sali.

Osoby INDYWIDUALNE (czyli takie, które nie są klientami na usługi dekoratorskie naszej firmy) zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny, gdyż możliwość dokonania zamówienia przez nie jest ściśle określona w czasie i może nastąpić tylko i wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym i ustaleniu terminu oraz formy dokonania zamówienia (tylko sklep www i tylko całkowita przedpłata).
NIE REALIZUJEMY zamówień składanych przez e-mail i profil na Facebooku dla Waszego bezpieczeństwa, ponieważ zainteresowanie przeszło nasze najśmielsze :)  oczekiwania i bardzo nam zależy na dotrzymywaniu terminów! Przepaszmy i liczymy na wyrozumiałość! Chcemy zachować profesjonalne i lojalne podejście do klienta!

Zespół DEKORACJE PLUS

Dekoracje Plus tel. 533 311 129

mail: dekoracje.plus@o2.pl